.

.

Nicesail LED Осветлен Ѕид Огледало 8.5-Инчен со 7X Зголемување, Вртливата Mountable Шминка Огледало со Приклучокот, Масло Протри Бронза (8.5 во,7X)

Nicesail LED Осветлен Ѕид Огледало 8.5-Инчен со 7X Зголемување, Вртливата Mountable Шминка Огледало со Приклучокот,

DEN 1919.76

Износ
Во продавницата.

4 Материјали : Главно направени од анти- ' рѓа и трајни МЕСИНГ.Елегантна и висок квалитет, професионален за бања или хотел употреба. 7x Зголемува, монтирани покрај вашата бања суета огледало за детална проверка.Корисно кога ќе tweezing или носење контакти.Особено им помогне на луѓето со слаб вид.Нема нарушување. 3 бои LED светлото околу периметарот, кој симулира природната сончева светлина, и правилна светлина нема да боли нашите очи.Двокреветни со можност да биде продолжен долги Раце може да вртливата 360 степени, лесно да се стигне до вашите очи.Огледало лицето може да се ротираат за 180 степени.Тоа може да биде укината против ѕид за да се зачува простор, како и.Доаѓа со 1 Година Гаранција.Лесен за монтирање со вклучен прирачник и завртки.Ви предлагам да не ја ротирате повеќе од Максимум Вртливата Степени за да се избегне свитканост внатрешната жици премногу.Ако се премногу тесни да вртливата, може да се изгубат со шрафцигер.Овој стил има само 7x зумираната огледало на една страна, која не мора редовно огледало на задната страна.Погоден за поглед.Прилагодување на осветлување на 3 бои со притискање на прекинувач повеќе од два пати ВО КРАТКО ВРЕМЕ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите