.

.

FFLJT Дрвени Десктоп LED Шминка Огледало USB Полнење Прилагодливи Светла Дифузен 360 Ротација светне Огледало

FFLJT Дрвени Десктоп LED Шминка Огледало USB Полнење Прилагодливи Светла Дифузен 360 Ротација светне Огледало

DEN 4867.44

Износ
Во продавницата.

Светлина : Опремени.Функција : Осветлени.Големина : 17*30*9cm.Број на модел : LED Светла Шминка Mirror Material : wood Style : Тробојка Функција : огледало Шминка / Шминка огледало со светлото / Прилагодливи Светла Дифузен 360 Rotation For подарок-давање предмети : Жена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите