.

.

BUBBLELIME XS-XXL Секси Плен Јога Панталони Работи Шорцеви Жените Фитнес Тренингот Активни Wicking UPF30+ Јога Стомак Контрола

BUBBLELIME XS-XXL Секси Плен Јога Панталони Работи Шорцеви Жените Фитнес Тренингот Активни Wicking UPF30+ Јога

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

BUBBLELIME женска јога плен топли шорцеви ги комбинира модата, функција и висок квалитет, совршен за јога, фитнес, салон, тренингот, трчање, пешачење низ куќата или секојдневно.75% Најлон, 25% Spandex.Ние сме прилично сигурни дека ќе љубов овие секси плен twerk јога панталони и го препорачувам на многу други, како и.Материјал : Чиста боја(75% Најлон,25% Spandex) Печатени(78% Полиестер, 22% Spandex),Bubblelime секси плен јога панталони не се Види преку четири-насочно водат ткаенина, се обезбеди целосна покриеност.BUBBLELIME се придржува до верувањето дека тоа ќе ви помогне искуство повеќе, со чиста и убава, а има развиено серија на чиста и убава спортови, јога и рекреација производи.Обликувањето Носат Buttock : задниот користи V облик на buttock лифт дизајн за да се постигне ефект на buttock лифт.Ние веруваме дека јога плен топли шорцеви функционална ткаенина и дизајн го прави вашиот движење самоуверено.Направи овие тренингот секси плен twerk шорцеви вашиот оди на избор на жените activewear.Меѓу многуте придобивки од овие секси плен twerk јога панталони, ќе откриете дека висока waisted секси плен јога панталони промовира и компресија и за поддршка, додека на рационализација на вклопуваат ќе направи да се чувствувате силна и сигурни да се земе без оглед на ден ги носи.Повеќе димензии:XS/S/M/L/XL/XXL,Без оглед на вашата возраст, телесна форма или тежина, можете секогаш да ја пронајдете вистинската големина за да ја покажат својата секси страна од BUBBLELIME Секси Плен Јога Панталони.Фокусирајќи се на бренд за квалитет и обезбедување на високо-квалитетни производи за оние кои навистина знаат како да уживаат во животот е суштината на BUBBLELIME.Ние се стремиме да се направи нашите бои се онолку точни колку што е можно.Златна Секси Поделба Линија : страна divider можат подобро да се покаже линијата на нозете, не само што може да се покаже секси дел, но, исто така, може да се забележи предноста на нашите долги нозе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите