.

.

Callaway Men ' s Големи и Високи Замав Техника Хедер Ergo Голф Кратко, Каки Хедер, 46 Голема

Callaway Men ' s Големи и Високи Замав Техника Хедер Ergo Голф Кратко, Каки Хедер, 46 Голема

DEN 734.40

Износ
Во продавницата.

Патент затворање.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Овие голф шорцеви се направени од обични ткаат измислица дека ткае во crisscross patterning за дополнителна издржливост.На траен ткаенина има heathered изглед за стилски заврши.Разноврсна прилог на вашиот голф облека, овие голф шорцеви дојде во голем број на редовни и Големи s golf шорцеви употреба Замав Tech технологија и се водат за да се оптимизира вашата опсег на движење.ЛЕСНО НЕГА : Насочена кон вашата on-the-go начин на живот, овие машина перат men ' s golf шорцеви ќе го задржат својот добар изглед со текот на времето, дури и со редовно миење.АКТИВНИ КОРСЕЛЕ : За поголема флексибилност и smart on-се разбира, стил, удобно голф шорцеви функција на активен корселе што се протега со вас и костец вашата кошула да се задржи тоа умно скриена додека играте.Џебовите понуда се најде простор за складирање и машина-перат ткаенина овозможува лесно се грижи.Замав Tech технологија и додадена се водат во ткаенина оптимизирате вашиот опсег на движење.Дизајниран за да овозможи на текот на удобност без да се жртвува стил, men ' s golf шорцеви имате активна корселе што се движи со вас, додека грчевито држејќи се за вашата кошула да се задржи тоа умно скриена.Тие функција џебови кои овозможуваат многу простор за чување на вашите бодовна листа, tees и топката маркер додека ја вози по fairway.Удобно еластичен појас голф шорцеви се направена од обична ткаат измислица за дополнителна издржливост, и тие се машина перат за лесно грижа и трајни носат.ТЕХНИКА ОДГОВАРА : покриени еластичен појас голф шорцеви функција 9" inseam, рамна пред дизајн и џебови со висок мерач поврзана ткаенини, вклучувајќи конструиран во задниот џеб за вашиот scorecord.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите