.

.

Aproca Тешко Складирање Патување Случај за Retekess V115 Преносни AM FM Радио

Aproca Тешко Складирање Патување Случај за Retekess V115 Преносни AM FM Радио

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Еко-пријателски Материјал : Направен од Високо-густина ЕВА и 1680 D Материјал, премија Тешко ЕВА да се обезбеди трајност и долго-траен перформанси.Совршено се Вклопуваат : Специјално дизајнирани за Retekess V115 Преносни AM FM Радио.Удобен Дизајн : Удобно рака зафат за лесна преносливост,Доаѓа со специјално мрежа џеб за други додатоци,Мазна, но силни двојно патент се лесни за отворање и затворање, кои ви даваат подобра користење на искуство.Голема Заштита : Случајот е полу-водоотпорен,анти-статички, shockproof, Стилски и Издржлив,го спречува било каква штета или гребење предизвикана од случајно bumping,намалува, обезбедува уред во добра состојба на патување или на отворено.За продажба е случај само(уред и додатоци не се вклучени).Нашата "Aproca" бренд случај може да ви помогне да го задржи нешта чисти и безбедни, да се обезбеди дека сите уреди и опрема се добро заштитени за време на бизнис патувања, активности на отворено и дома.Вие и член на вашето семејство секогаш може да се задржи добро расположение и да уживаат во високиот квалитет на живот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите