.

.

Bonsaii Ажурирани 60-Минута Тешки-Должност Микро-Намалување на Хартија Шредер, 14-Лим Сечење Капацитет за Статистика и за Домашна Употреба, Уништува Кредитна Картичка/Sta

Bonsaii Ажурирани 60-Минута Тешки-Должност Микро-Намалување на Хартија Шредер, 14-Лим Сечење Капацитет за Статистика

DEN 4199.76

Износ
Во продавницата.

60-минута постојано трчање време ги задоволува вашите тешки-должност користат за големи канцеларијата и домот.Shreds до 14 листови на една помине во мали честички мерење 5/32 x 25/64 инчи, достигнува P-4 висока безбедност, чува вашата приватност.Автоматски старт/стоп и прирачник обратна џем-доказ систем со 62 d B тивка работа, ви помага да го исчистите од хартија метеж лесно.Уништува кредитни картички/staples/клипови, го исполнува вашиот различните барања. 6-галон повлекување од wastebasket со големи транспарентен прозорец е лесно да се види кога бин е полн и помалку да се празни.Отценети работното време на овој обновено на 14-лист тешки хартија шредер е до 60 минути без запирање врз основа на напредната и патентиран систем за ладење.Колку подолго работно време и пократки ладно време ви помогне да се подобри вашиот ефикасноста на работата.Не само на хартија ќе се ситни и со помош на ситни честички за мерење 5/32 x 25/64 инчи, но исто така и на кредитни картички, staples и хартија клипови ќе бидат уништени во мали парчиња.Оваа P-4 висока безбедност микро-намалување на шредер е идеален за уништување на несаканите документи како што се изводи, БАНКОМАТ приходи, кредитна картичка сметки, извештаи хипотека, плати stubs, осигурување на пакети и така натаму, совршен за чување на вашата приватност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите