.

.

Жените Кавга Полите Јакна Отвори Пред Исече Bolero Стегање Cardigan

Жените Кавга Полите Јакна Отвори Пред Исече Bolero Стегање Cardigan

DEN 671.76

Износ
Во продавницата.

Карактеристики : отворен фронт,краток ракав стегање,кавга трим,Неправилни полите,црна bolero јакна,shrugs за жените,bolero стегање,сечење на врвот.Што Ти Најубавите и Најпознатите Поставен на Било која Социјална Прилика.Лесни мода Bolero Стегање удобен за носење, Секојдневен стил, одговара и за тинејџерски девојки помлади или дами во пролет ,лето и есен.Можете да го спарите shrugs јакна со ракави вест,резервоар блузи или шпагети рака се облекуваат,да ви помогне да го скриете вашиот оружје,максимален степен да ги менувате вашите рамо,одличен за носење надвор или ниска температура на воздухот-услов за статистика.Погоден за сите прилики, добро е да се носат за коктел или партија фустани,Секојдневен, Дом, Канцеларија, Училиште, Одмор,работа или на повик носат.Без разлика дали сте мал, плус големина, или некаде помеѓу, ќе најдете совршено фитинг boleros shrugs од нашиот широк спектар на големини.Ракавите на овие shrugs за жените се одлично опремени и убав изглед околу грбот.Жените Нерегуларни Полите Јакна Отвори Пред Исече Bolero Стегање Cardigan Џемпер Јакна Карактеристики : 1)Кратки ракави 2) V Деколте, 3)Едно-копче design4)Нерегуларни hem5)Износени trim6) Soft & удобно плетени fabric7)Облека е добро еластична *Пакет Содржина : 1*Bolero(Без Додатоци се Вклучени) ве молиме ИМАЈТЕ на ум : 1.Вистинската боја на облека може да биде малку поинаков од слики,од различни екрани екранот бои различно поради monitor settings и пиксели дефиниции.2.Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите