.

.

БЛАГОДАТТА KARIN Жените Класичен 3/4 Ракав Отворање Пред Поврзана Исече Bolero Cardigan

БЛАГОДАТТА KARIN Жените Класичен 3/4 Ракав Отворање Пред Поврзана Исече Bolero Cardigan

DEN 2390.40

Износ
Во продавницата.

5~89cm/34~35 инчен; Назад Должина : 40cm/15.5~43 инчен; Назад Должина : 43cm/16.XL- Половината : 85~89cm/33.5~35 инчен; Биста : 105.5 cm/28~29 инчен; Биста : 91. 2 XL- Половината : 93~97cm/ е 36,5~38 инчен; Биста : 113~117cm/44.L- Половината : 77~81cm/30.Се подготвени да се добие атмосфера во Благодатта Karin Црна Поврзана Cardigan Џемпер!.5~46 инчи; Назад Должина : 44cm/17.Еластичен,удобно плетење паѓа од заокружен екипажот деколте, во 3/4, окцето, трим ракави и релаксирана bodice со едно копче дизајн.Пред да нарачате, ве молиме да проверите на нашата големина на табела НЕ е.Карактеристики : 3/4 ракави жените стегање и bolero,трим полите,отворен фронт.Може да се носи во секојдневен,датум,страни, итн,покријте ја вашата рака и да ви се загрее.Останете пријатна и симпатична со бела боја на слонова коска Поврзана Cardigan Џемпер!Совршено окцето, трим, едно копче bodice и три квартал должина на ракавите се обликувани од мека поврзана.Еластичен,удобно плетење паѓа од заокружен екипажот деколте, во 3/4, окцето, трим ракави и релаксирана bodice со едно копче дизајн.Оваа поврзана Јакна ако совршен за cami фустан, cami врвот.5~40 инчи; Назад Должина : 42cm/16.Големина На Табела : .Изложени копчето на предната страна, додава безбедна одговара.M- Половината : 71~73.5 cm/26~27 инчен; Биста : 86.Се уште се во потрага по основни но стилски парче?Ви се извршуваат со една, кои се сите-одговара за секоја сезона?.Со овој bolero, можете да бидете шик, мода, гроздобер.Ова ќе биде моја препорака ако сакате да бидете во тренд, и се уште стојат надвор поединечно.Овој софтвер со отворен поврзана џемпер е совршено лесна и стил со своите екипажот вратот, кул отворот трим детали и класичната силуета!.5~32 инчен; Биста : 98~101.Се подготвени да се добие атмосфера во Благодатта Karin Црна Поврзана Cardigan Џемпер!Изложени копчето на предната страна, додава безбедна одговара.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите