.

.

polanik Конкуренција Нерѓосувачки Челик Шут PK 3.00 kg - 4.00 kg - 5.00 kg - 6.00 kg - 7.26 kg

polanik Конкуренција Нерѓосувачки Челик Шут PK 3.00 kg - 4.00 kg - 5.00 kg - 6.00 kg - 7.26 kg

DEN 1679.76

Износ
Во продавницата.

На Polanik нерѓосувачки челик снимки се од високо квалитетен производ со избраната големина available.By машина за производство, производство на прецизни и со искуството на многу години, овој шут е еден од најдобрите нерѓосувачки челик снимки во светот.Сите Polanik нерѓосувачки челик снимки се факт да DLV и IAAF правила.Овој модел е IAAF уверение.Тегови и дијаметар : 7.26 kg - 115 мм.Полиран не ' рѓосувачки челик и се покриени со вазелин.Снимен е исполнет со специјален олово и фина смеса.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите