.

.

HULISEN Нерѓосувачки Челик 3 Чаша Брашно Sifter, Печива Scraper и Брашно Duster (3 Парчиња/Set), Тешки & Трајни со Ергономски Гума Контрола, Професионални Тесто Машина за Печење Тест

HULISEN Нерѓосувачки Челик 3 Чаша Брашно Sifter, Печива Scraper и Брашно Duster (3 Парчиња/Set), Тешки & Трајни

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

Совршен за Печење Поставете : Можете да добиете 3 сетови (тесто scraper, брашно sifter и брашно duster shaker) само со еден купување.Тие соработуваат едни со други за да ги задоволат вашите печење потреби на семејството совршено.Издржливи & Safe Материјал : Двете направени од високо-quanlity нерѓосувачки челик, лесни, но посилна, печива scraper со не се лизга гумени се справи може да се намали преку напорна или леплива тесто со леснотија.Со одличен анти- ' рѓа својства, да ви помогне лесно да направи здрав колачи.Нерѓосувачки Челик 3 Чаша Брашно Sifter : Ова sifter има дизајн со класичен сигурен рака чудак и една мрежа, може да се повторува користење без заморно од вашата рака.Вовлекува е напор и да се исчисти е супер едноставен - не е мулти-слој на mesh состојки за да се залепи.Мека Не-се Лизга се Справи со : Нерѓосувачки Челик тесто scraper со не се лизга гумени зафат комбинира ergonomical дизајн повеќе одговара за жените со помалку сила.Помогне да штеди вашето напори, така што можете да направите повеќе печење без да се грижите за врвката за околу рака и замор.Една рака Креативен Дизајн - Дизајнирани со Пролет-Управувана, шеќер shaker duster поддршка Една Рака ракување, лесно да се вчита шеќер, брашно и нудат добра контрола за тоа каде брашно оди.Ова тесто машина поставена се-мора да има алатки за про пекарски и почетниците, голема како подарок.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите