.

.

Verizon Сигнал Бустер 5G 4G LTE Мобилен Телефон Сигнал Бустер Subroad 700Mhz Бенд 13 Мобилна Мобилна Repeater Засилувач за Полнење за Дом, Канцеларија Сигнал се Прошири Покриеност До

Verizon Сигнал Бустер 5G 4G LTE Мобилен Телефон Сигнал Бустер Subroad 700Mhz Бенд 13 Мобилна Мобилна Repeater

DEN 3527.76

Износ
Во продавницата.

【Компатибилност】Овој мобилен телефон бустер ја зголемува 5 G 4 G LTE Податоци сигнал за повеќе мобилните уреди истовремено.Поддржува повеќе уреди истовремено во домот или канцеларијата, Паметни Телефони, Таблети, Модеми, Wi-Fi Жариштата може да сите директно да се поврзе во исто време.Исто така погоден за сите системи (вклучително и IOS, Андроид, Windows Телефон систем, итн.).така сите на вашето семејство или пријателите може да делат еден бустер за повеќе забава. 【Проширен спектар】Verizon 5g 4g lte сигнал бустер сигнал-зголемување на опсег до до 5.000 квадратни ft.На бустер едноставно засилува вашиот постоечки сигнал за да ви даде повеќе барови и одржување на брзо податоци брзини додека пребарувате на интернет или зборува на телефон. 【Применливи оператор】Овој сигнал бустер е погодна за Verizon бенд 13 700 MHz 5 G 4 G LTE. 【Зголеми 5 G 4 G LTE Податоци Сигнал】Оваа мобилна сигнал бустер ја зголемува Подобрување на вашиот мобилен телефон сигнал, побрзо-со голема брзина на 4 G LTE интернет, брзо вашите вчитувања на податоци & downloads, намалување падна повици во домот или канцеларијата,високото аудио квалитет.вие и вашето семејство ќе добие повеќе јасен глас, додека прават телефонски повици и да уживате побрзо Податоци кога стриминг видеа. 【Квалитетна услуга】Откако Subroad Дома 5 G 4 G бустер е инсталиран, уредот ќе се подобри затворен мобилен сигнали, остварување на гласовни повици посигурен во однос на поврзаноста и значењето што им се јавам на косата стапки ќе бидат значително намалени.Имаме професионални технички тим за поддршка, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите