.

.

Сигнал Бустер 110V Мобилен Телефон Сигнал Repeater LCD GSM 900MHz Verizon Мобилен Телефон Сигнал Бустер Засилувач 2/3/4G Mobile Phone Мобилната Repeater Бустер Засилувач Extender+Yagi за Полнење за

Сигнал Бустер 110V Мобилен Телефон Сигнал Repeater LCD GSM 900MHz Verizon Мобилен Телефон Сигнал Бустер Засилувач

DEN 674.40

Износ
Во продавницата.

????【СПЕЦИФИКАЦИЈА】Фреквентен опсег : 890 MHz915 MHz (uplink); 935 MHz960 MHz (downlink), моќ : -70 ~-40 d Bm/ФА (1.23 MHz), стекнат : (uplink) 50/ 55/60/65 Db/±10 DB (downlink) 55/60/65/70 Db±10 DB, сигнал покриеност : максимална покриеност на 150 метри квадратни, отпорност : 50Ω, сокривање : >65d B, излезен напон : 5 V, сигнал реле Уред големина : 140*100*20mm/5.51*3.94*0.79". ????【ПОДОБРЕНИТЕ ГЛАСОВНИ И ПОДАТОЧНИ СИГНАЛ】На исправноста истовремено ја подобрува мобилен телефон глас и податоци сигнали на повеќе мобилните уреди, намалување падна повици и брзо податоци мрежи.Можете да репродуцирате видеа и остварување на повици многу глатко.На бустер комплет се проширува вашиот јачината на сигналот на 36 пати, покривајќи површина од 4.000 квадратни метри, во дом, канцеларија, подрум или гаража, итн. ????【ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ СИГНАЛ БУСТЕР】Овој бустер има повеќе исклучителните функции, како што се автоматско се здобијат со контрола, осцилација елиминација и LED индикатори.Кога надворешниот сигнал е премногу силна, бустер може автоматски да ја намали стекнат за да се добијат најдобри резултати, и инсталацијата е многу едноставна. ????【ШИРОКО ПРИМЕНЛИВИ】Погоден за Verizon, AT&T, НИ Мобилните, Директно Разговор, итн., компатибилен со сите мобилни телефони и уреди со користење на 900 MHz i Phone, Samsung, Android и други фреквенции, сите бренд на мобилни телефони со користење на истата мрежа фреквенциски опсег и уреди се исто така поддржана од страна на мобилните телефони. ????【ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА】Ако имате било какви прашања или ако примите неквалификувани или оштетени производи, ве молиме контактирајте со нас навремено и ние ќе се справи со нив веднаш, Ние сме посветени да обезбеди најдобра услуга за секој клиент.Ние брод директно од НАС склад.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите