.

.

Солидна 14k Жолто Злато 1.5 mm Сидро Маринер Линк Синџир Ѓердан - со Безбедни Hummer Заклучување на Затворач

Солидна 14k Жолто Злато 1.5 mm Сидро Маринер Линк Синџир Ѓердан - со Безбедни Hummer Заклучување на Затворач

DEN 5856.00

Износ
Во продавницата.

Елегантен Ѓердан Кутијата. 14k Жолто Злато ЗАГАРАНТИРАНИ, се предмет на автентикација со 14k Печат.Накит Подароци За Жени И Подароци За Мажите, Вклучувајќи Подарок За Мајка; Жена; Мајка, Татко; Татко; Ќерка; Син; Сестра; Брат; Пријател; свој колега; Работникот; Наставници; Neice или Внук.Божиќ Подарок; Порибување Stuffers; Соња, Накит Има Со Највисок Квалитет Накит Подароци За Неа и за Него Божиќ; Денот на Вљубените; Мајки Ден; Татковци Ден; Завршувањето; Роденден; Свадби или Годишнина.Вашето задоволство е наш врвен приоритет на Sonia Накит - Цврсти 14k Жолто Злато 1.5 mm Сидро Маринер Линк Синџир Ѓердан - со Безбедни Hummer Заклучување на Затворач 20".Материјал : Основно - Чистота : 14 KFinish : Polished Chain Тип : Anchor Chain Ширина : 1.5 mm Clasp /Конектор : Lobster Feature : Solid Manufacturing Процес : Casted Material : Основно : Gold Width на Објектот : 1.5 mm Product Тип : Jewelry Jewelry Тип : Chains Sold од Страна на Единица : Each Necklace Тип : Chains Material : Основно - Боја : Yellow Manufacturing Процес 2 : Машина Made Sonia Накит Внатрешни Категорија Накит Ѓердани Синџири Сидро; Накит Синџири Сидро Синџири Рамен Сидро Синџири.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите