.

.

14k Бело Злато 1.5 mm Круг Кутија Синџир Ѓердан - со Безбедни Hummer Заклучување на Затворач

14k Бело Злато 1.5 mm Круг Кутија Синџир Ѓердан - со Безбедни Hummer Заклучување на Затворач

DEN 7944.00

Износ
Во продавницата.

Елегантен Ѓердан Кутијата. 14k Бело Злато ЗАГАРАНТИРАНИ, се предмет на автентикација со 14k Печат.Накит Подароци За Жени И Подароци За Мажите, Вклучувајќи Подарок За Мајка; Жена; Мајка, Татко; Татко; Ќерка; Син; Сестра; Брат; Пријател; свој колега; Работникот; Наставници; Neice или Внук.Божиќ Подарок; Порибување Stuffers; Соња, Накит Има Со Највисок Квалитет Накит Подароци За Неа и за Него Божиќ; Денот на Вљубените; Мајки Ден; Татковци Ден; Завршувањето; Роденден; Свадби или Годишнина.Вашето задоволство е наш врвен приоритет на Sonia Накит - 14k Бело Злато 1.5 mm Круг Кутија Синџир Ѓердан - со Безбедни Hummer Заклучување на Затворач 24".Материјал : Основно - Чистота : 14 KPlating : Rhodium Chain Тип : Box Chain Ширина : 1.5 mm Clasp /Конектор : Lobster Feature : Hollow Manufacturing Процес : Casted Material : Основно : Gold Width на Објектот : 1.5 mm Product Тип : Jewelry Jewelry Тип : Chains Sold од Страна на Единица : Each Necklace Тип : Chains Material : Основно - Боја : White Manufacturing Процес 2 : Машина Made Sonia Накит Внатрешни Категорија Накит Синџири Кутија Синџири Полу Цврста Круг Кутија Синџир.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите