.

.

925 Sterling Silver Пченица Синџир Ѓердан, 2MM 2,5 MM, 3ММ - Spiga Синџир Ѓердан, Spiga Пченица Синџир 16-30

925 Sterling Silver Пченица Синџир Ѓердан, 2MM 2,5 MM, 3ММ - Spiga Синџир Ѓердан, Spiga Пченица Синџир 16-30

DEN 381.36

Износ
Во продавницата.

НЕПОСРЕДНА ВЛЕЗ во КЛАСА И ЕЛЕГАНЦИЈА - Автентичен италијански Направи Тврда Пченица Синџир.Нов Начин да се Заштити и да се Подобри Квалитетот Во Вашиот Стил.Ефтин Начин Во Светот на Класа И Елеганција. ✔ СЕНЗАЦИОНАЛНИ СЈАЈ И МОДЕРЕН ДИЗАЈН - Живот Време Vibrancy..Фунта Сребрен Сјај.НОВА Евтина Начин Да се Елиминира Униние и да ја Зголемите Светлината. ✔ УДОБНОСТ - Овој Ѓердан Нема да се Повлече Удар Или Затегнување На Кожата Гарантира.Единственото Нешто што Ќе Се Влече Е Внимание Кон Вас. ✔ ЗДРАВ - 925 Фунта Сребро Синџир Кои Не Ќе се Скрши или да се Наведнуваат.Италијански Направени Автентичноста Загарантирана. ✔ЗОШТО STERLING SILVER? ?Sterling Silver е Противалергиски, што го Прави Идеален За Некој Со Чувствителна Кожа.Дел Од Евтини Легура Ќе ја Иритираат Вашата Кожа, Нема да Трае Долго, и многу Повеќе Подложни На Пауза.Sterling Silver е Инвестиција Која Ќе Трае цел Живот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите