.

.

Alkalol Решение Бонус Пакет, 2.5 Фунти

Alkalol Решение Бонус Пакет, 2.5 Фунти

DEN 332.40

Износ
Во продавницата.

Alkalol Бонус Пакет вклучува 1 Alkalol Комплет, 1 Alkalol Носната Миење Шише (16 мл) и 1 Alkalol Солена форма на Спреј за Нос.Освежување, конзерванс-бесплатно, hypertonic солена решение со природни екстракти и етерични масла.Обезбедува природен ослободување од назална конгестија предизвикани од настинка, грип, и алергии.Се раствора слуз; им помага на чистење и придавам влогови на носната пасуси.Нежно доволно за секојдневно чистење на грлото, устата, носот и синусите.Alkalol Бонус Пакет - 1 Комплет, 1 Носната Миење Шише (16 мл) & 1 Солена форма на Спреј за Нос.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите