.

.

Petmolico Милениче Качување Јаже Нето, Стаорец Хрчак Птица Ferret Виси Hammock Памук Качување Скалилата Мали Животни Активност Играчка, 2 Пакет, Црвена + Жолта

Petmolico Милениче Качување Јаже Нето, Стаорец Хрчак Птица Ferret Виси Hammock Памук Качување Скалилата Мали

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Ова домашно милениче памук јаже нето разноврсна и е доволно што може да го користите како вертикална качување скалило, платформа или hammock.Исто така можете да комбинирате две мрежи заедно за да се создаде поголем игра површината.Вашите миленици дури и може да се залак или џвака безбедно.Оваа нето-е направен од природен памук, тоа е мека на допир, привлечен за очи и добро-ткаени без хемиски мирис.Petmolico Милениче Качување Јаже Нето, Стаорец Хрчак Птица Ferret Виси Hammock Памук Качување Скалилата Мали Животни Активност Toy This нето-е направен од природен памук, тоа е мека на допир, привлечен за очи и добро-ткаени без хемиски мирис.Вашите миленици дури и може да се залак или џвака безбедно.Исто така можете да комбинирате две мрежи заедно за да се создаде поголем игра површината.Тоа е безбедна и здрава доволно. [Разноврсна] Ова домашно милениче памук јаже нето разноврсна и е доволно што може да го користите како вертикална качување скалило, платформа или hammock.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите