.

.

Besimple Милениче Папагал Замав Виси Скала Шарени Качување Играчки со Hammock за Птичјиот Ferret Папагал Стаорец Хрчак Мали Животни

Besimple Милениче Папагал Замав Виси Скала Шарени Качување Играчки со Hammock за Птичјиот Ferret Папагал Стаорец

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Комбинација на дрвени скалила, замав кревет и синџирот, мултифункционални играчка.Мека удобност гнездо кревет може да се ублажи птици стресот и да се обезбеди со чувство на сигурност.Скала Големина : Прибл. 25 * 7.5 cm / 9.84" * 2.95".Специјално дизајниран за мали животни : погоден за мали миленичиња, птици, папагали, итн.Часа на забава за вашите мали домашни миленичиња.Што виси кафез додатоци е здрав алпинистичка активност за играчки направени од чисто природни дрво и памук јаже, безбедно да се џвака, можете да го користите за долго време.На Скала Hammock главно за џвакање, качување, perching, и одмор.Охрабрување на домашни миленичиња вежби преку развивање на рамнотежа и координација.Задоволство Гаранција : Ако не сте задоволни со вашиот шопинг искуство или производ, ве Молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме секогаш тука да ви помогнеме.Карактеристики Еднократно, перат,трајни и практични.Светла боја ќе го привлече вашето птица внимание и интерес Погодна за папагал маратон, спортски, играње, за џвакање, се одмара.Сите играчка додатоци доаѓаат со активна кука дека едноставно придава на врвот на домашно милениче кафез за лесна инсталација.Да зачувате простор и ги красат птица кафези.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Дрво, Метал, итн Големина : 25 * 7.5 cm / 9.84" * 2.95" Пакет се Вклучени : 1 * Папагал Замав Скала Играчка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите