.

.

2 Парчиња Jade Масажа Чешел Guasha Чешел Guasha Стружење Скалпот Чешел Jade Gua Ша Стружење Масажа Алатка Мултифункционален Рачен Главата и Меридијани Масажа Алатки за Глава с

2 Парчиња Jade Масажа Чешел Guasha Чешел Guasha Стружење Скалпот Чешел Jade Gua Ша Стружење Масажа Алатка Мултифункционален

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Корисни и ефективни : Тие само имаат право дебелина и тоа е лесно за вас да се сфати.Спецификации : Боја : како што е прикажано на слики Size : 3.Пакет содржи : ќе добие 2 парчиња на деликатна jade стружење чешли, тие може да ви послужи за година по година, благодарение на квалитетен материјал, тоа е доволно за да можете да ја користите и да го замени, праќање на една од нив на вашиот близок пријател е добар избор, како и, кој ви помага да го подобрите вашето пријателство.Потребните додатоци за домот : Не само возрасните и постарите лица, децата се во можност да го користите овој корисен Guasha чешел, како и, тие се корисни масажа алатки за здравство, и тие нема да ве разочараме.Кога ќе им треба, што можете да ги однесе надвор од торбата во секое време.Соодветна големина : секој корисни jade масажа чешел е 3.2 инчи долго и 2 инчи широк; Тие се исклучителна и компактен, па можете да ги однесе насекаде како патување, кампување, деловни патувања, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите