.

.

не бренд Скокаат Јаже Фитнес Тренингот Јаже Спортски Челик Жица Јаже Скокнеш Фитнес Обезбедува Професионални носечките Јаже Скокнеш Трки Имајќи Челик Жица Јаже С?

не бренд Скокаат Јаже Фитнес Тренингот Јаже Спортски Челик Жица Јаже Скокнеш Фитнес Обезбедува Професионални

DEN 432.00

Износ
Во продавницата.

Уникатен дизајн : Нашата скокаат јаже се справи со е ергономски и погоден за вашите две раце контрола, обезбедување на вас со максимална удобност, цврст стисок и не се лизга се чувствуваат.Помага во форма на срцето издржливост, реакција и брзина, согорувате калории, подобрување на мускулниот тонус во текот на телото, подобрување на просторните свест, координацијата, рамнотежата, вниманието и меморијата.Забелешка : Поради различни монитори, производот може да имаат мало боја разлика.Тестовите покажаа дека скокање 10 минути и скокање 140 пати во минута е еквивалентно на џогирање за половина час.

Параметрите на производот

Basic parameters:
wire rope length 3 meters, wire diameter 1.5 mm
Features:
Skipping rope is an aerobic exercise suitable for all ages, and is popular with fitness enthusiasts and weight loss friends. Tests have shown that jumping 10 minutes and jumping 140 times per minute is equivalent to jogging for half an hour. Jumping rope can not only help you lose weight and slim down, but also make the muscles of your body well-balanced and powerful, and at the same time make your respiratory system, heart and cardiovascular system get full exercise.
Note:
Due to different monitors, the product may have a slight color difference.

Им се допаѓа и на купувачите