.

.

NFELIPIO Брзина Скокаат Јаже Скокнеш Комбинација Јаже Дом Салата Фитнес Опрема Фитнес Додатоци Спортски Јаже Обука

NFELIPIO Брзина Скокаат Јаже Скокнеш Комбинација Јаже Дом Салата Фитнес Опрема Фитнес Додатоци Спортски Јаже

DEN 355.20

Износ
Во продавницата.

Погодна за возрасни и деца.Како и другите фитнес јажиња, тоа обезбедува стабилна и опуштено ротација, бидејќи нашето јаже скокнеш можат да го издржат потешки товари, која ќе ви донесе совршен јаже скокнеш вежба, и одлична кондиција професионалци може да обезбеди најдобри грип чувство.Максимална удобност : фитнес скокаат јаже користи лесни вештачки се справи и 6-инчен ЕВА мемориска пена мек зафат, кој дава дополнителна удобност и цврст стисок, што ќе ви овозможи да уживате во забавата на вежбање.Вежбање и Фитнес : Нашиот спорт јаже скокнеш може да влијае на вашиот аеробна издржливост, издржливост и брзина, а зголемување на вашето тело тонус на мускулите.Погодна за возрасни и деца.Максимална удобност : фитнес скокаат јаже користи лесни вештачки се справи и 174-инчен ЕВА мемориска пена мек зафат, кој дава дополнителна удобност и цврст стисок, што ќе ви овозможи да уживате во забавата на вежбање.Непречено и брзо : вие не може да се избегне извртување, заплитане или виткање.Прилагодлива должина : појас е 177 метри и може да се прилагоди според брзо да ја вашата висина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите