.

.

Лов Камера 1080P 12MP Отворено Водоотпорен 940nm Инфрацрвена Светлина Следење на Камера

Лов Камера 1080P 12MP Отворено Водоотпорен 940nm Инфрацрвена Светлина Следење на Камера

DEN 2071.20

Износ
Во продавницата.

Опремени со 34pcs IR-Led диоди, ја доловува јасни снимки на диви животни' активности во целосна темнина.Повисока резолуција режими на работа : фотографија, видео, фото+видео. 120° агол леќа и 0.8 s предизвика време фаќање на секој детал поширок и побрзо.IP54 водоотпорен, тоа може да се користи на дождливите денови.Добра отпорност на висока температура, работат нормално на 70 ℃.Инстант-на, долго траење на батеријата, 12 месеци за време на мирување.Идеален за домување безбедност, магацин надзор и диви животни, со своите маскирна изглед и убав облик.Спецификации : image sensor : 3mp колор cmos слика резолуција : 12mp 4032*3024 видео резолуција : 1920*1080p 25fps предизвика време : 0.8 s работа на владата : 3photos + 10svideo пир агол : 110 степен леќа : широк 120 степен ir led : 34pcs 940nm црна светлини, 15 милиони пир растојание : 15 милиони меморија : максимум 32gb micro sd usb слот : 5pins usb 2.0 напојување : 2 парчиња батерија 18650 или dc 5v (батерии не се incuded).водоотпорен : ip54 stand-by time : 12months стенд-бај струја : 0.01 м-р.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите