.

.

ZSGG Шпион Камера Безжична Скриени WiFi Мини Камера HD 1080P Преносни Home Security Камери Мал Затворен Nanny Камери со Ноќ Визија и Откривање Движење

ZSGG Шпион Камера Безжична Скриени WiFi Мини Камера HD 1080P Преносни Home Security Камери Мал Затворен Nanny

DEN 1665.60

Износ
Во продавницата.

На далечинско гледање може да се пристапи преку паметен телефон. Притиснете го копчето за ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за 3 секунди за да го вклучите камерата.Пакет се Вклучени : 1*мини camera2*полнење cable1*прилагодливи support1*англиски јазик прирачник.Овој безжичен IP камера ви овозможува да видите реално-време што се случува во вашиот дом или канцеларија дури и додека сте надвор на одмор или брз бизнис патување. - Ноќ визија и аларм push, оние функции се основа за оваа внатрешна безбедност на камерата. Види на видео во живо. 264 APP Поддршка : Android/i OS150°Широк-angle Battery работно време : 120 minutes Support Ноќ верзија? : yes Wifi контролирани од Видиме или computer How Да се Користат : 1. - Овој безжичен IP камера може да работи на Wi Fi (2.Вие не само што може да гледаат на работите во темница.Карактеристики : Материјал : Алуминиум alloy Size : 5*4.- 1080 P Full HD Носи Различно Искуство.Оваа мала камера со цврсти полнење кабел и база, кога полнење додека снимате, можете рачно да ја ротирате снимање агол 360 степени.Кога се работи за Не Wi Fi, вметнете ТФ-картичка (ТФ-картичка не се вклучуваат) и да се сврти на, камерата ќе се снима и ќе се снима видео фајлови на SD картичка (SD-картичката не се вклучуваат).Или, скенирање на камерата QR Код и да ги поврзете на вашата домашна 2.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите