.

.

HELLOJOY Фокстрот Јулија Браво Жените Slouchy Поврзана Шапка Црна Beanie Шапка Зима Топла Капа Черепот Капа Мажи Врзани Beanie Капи

HELLOJOY Фокстрот Јулија Браво Жените Slouchy Поврзана Шапка Црна Beanie Шапка Зима Топла Капа Черепот Капа

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

100% Акрил.Рака Мие Само.Оваа Beanie Капи За Мажите И Жените Се Направени Од 100% Мека Fineacrylic.Меки И Топли Растеглив Rib-Сплетам Ткаенина.Еластична Beanie Капи, Ткаенината Бенд Може Да Биде Свиткан Или Стави Надолу За Да Се Прилагоди На Удобен Ширина На Челото Или На Прави Доволно Простор За Да Ја Носат Косата И Да Го Покрие Ушите.Погоден За Сите Раководител Видови, Светлината И Не Е Лесно Да Се Промени, Лесно Да Се Носат.Beanie Шапка Е Совршен За Скијање, Уметничко Лизгање, Кампување, Пешачење, Џогирање, Возење Велосипед, Лов Или Било Отворено Спортови И Активности.Мултифункционален Апликација Черепот Капа, Тоа Изгледа Совршено Со Вашата Дневна Облека.Добро Ве Придружува Кога Пешачење Во Зима И Работат Надвор.Од Суштинско Значење Главата Носат За Да Се Задржи Секој Човек Топло Во Ладно Дена.Нашите Унисекс Поврзана Beanie Е Многу Погодна Како Совршен Подарок За Татко,Мајка,Сопруга,Сопруг,Пријател Или Некој Ќе Ги Љубат Луѓето, Да Им Се Чувствуваат Топлината На Зимата.Топло Ефект Држи главата топло прикривање на ушите и ви држи пријатно под капа.Повик за мода шапка тип, погоден за носене, стилски и не се застарени.Тоа изгледа совршено со вашата дневна облека.Добро ве придружува кога пешачење во зима и работат надвор.-Мора да има зимска шапка за модерните семејства.Тие ќе се чувствуваат топлина и љубов што сакам да се демонстрира преку удобно и топлинска beanie.Што го прави добар подарок за вашиот дечко, сопруг, браќа, или татко.Рака мие со ладна вода, машина за миење не е препорачливо, не кајгана.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите