.

.

sikcyan Мажите и Жените е Есен и Зима Волнени Капи, ски-Моден Черепот Капи, Плетени Beanies.

sikcyan Мажите и Жените е Есен и Зима Волнени Капи, ски-Моден Черепот Капи, Плетени Beanies.

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Голема Капа за Есен и Зима - ги користите Само softest и највисок квалитет памук полиестер материјал да ткаат оваа супер удобно есен и зима шапка.Еластична затворање.Baotou капа е секој е нов додаток.Ви благодариме!Име на производ : Мажите и жените плетени beanie Материјал : 80% памук 20 полиестер Големина : погоден за 54-60cm главата обемот Боја : избор на бои, може само да се мијат со рака Погодна како beanie, шамија, или маска Направен од флексибилни и еластичен материјал。.Ќе се добие целосна наплата или замена.Добредојдовте во мојата продавница!Постојат и други слични производи во продавница за вас за да изберете од.Вие не сакате да го исклучите.Кога се соблече, тоа нема да се плеткаш на вашата коса.Мека и пријатна материјал : Оваа лабава шапка е направен од дише, еластична и лесна памук полиестер, што е кожата-friendly и удобно, удобен за носење, не е лесно да избледи, и полн со еластичност.Ова е одличен подарок за семејство, пријатели и секој сте љубители на есен и зима.; тоа може да се носи како the pride да помогне да се скрие коса или заштита на главата од студот.Тоа ќе ви донесе удобно носење искуство и ќе ви послужи за долго време.Ви благодарам за вашата доверба и поддршка!Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте ме преку е-маил.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите