.

.

Ние Не Само 46 Beanie Шапка Унисекс Черепот Капа Длабоко Хедер Beanie Поврзана Капи Рак Chemo капа за цела Сезона

Ние Не Само 46 Beanie Шапка Унисекс Черепот Капа Длабоко Хедер Beanie Поврзана Капи Рак Chemo капа за цела

DEN 245.52

Износ
Во продавницата.

Тоа Е Специјално Дизајнирана да Ви овозможи со Стил Кој Ви Држи Топло.Секоја Боја Е Мека и Удобна.Оваа Поврзана Beanie И Во Затворени Простории И На Отворено.Материјал : Полиестер.УНИКАТЕН СТИЛ : Има дизајниран мултифункционален headwear за луѓе кои сакаат животот.Тоа е не само Ние, Само Не 46 секојдневен beanie за секојдневно се користат, тоа може да биде череп капа за трчање или под шлемот за велосипедизам по пати полите, и таа се уште може да биде ноќна капа за да се елиминира заморот, по долго ден на работа.Тоа Ќе Ти Ги Топло, Кога Ќе Оди До Продавница, Концерти Итн.Производ Перформанси Модерен Ние Само Не 46 Топло Хеџинг Капа, Полни Главата, Двојно-Layer Дизајн, Добар Внатрешната Обвивка на Еластичноста, Не се Лизга, Анти-Навремено Не се Намалила, Погоден за Различни Главата Видови, Светлина и Преносни.Черепот капи шлем лагер beanie капа пот wicking велосипедизам капа за мажите и жените работат мото спортот.МАТЕРИЈАЛ : Тоа' Smade На Високо-Квалитетни Полиестер, Е Мека, Трајни, Дише, Мазна и Може да се Задржи Бојата Светла и Долготрајни.Овие Ние Само Не 46 Beanie Капи кои Ви Даваат Траен Топлина и Мекост.Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Ви Даде Задоволувачки Решенија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите