.

.

Врежан Стакло Скокање Бас на 6x9 инчен Правоаголник во рачно изработени Дрвени База

Врежан Стакло Скокање Бас на 6x9 инчен Правоаголник во рачно изработени Дрвени База

DEN 900.00

Износ
Во продавницата.

Овој уникатен дизајн е врежан во 1/4" beveled стакло.Стаклото се 6" широк од 9" високи.Сместена е рачно изработени дрвена основа, од кои можете да изберете од Даб, Орев, Cedar, или Цреша!Ве молиме кажете ни која ви се допаѓа кога наредил.Овој објект е потпишан од страна на уметникот.Овој објект се прави прекрасен подарок, и е совршен прилог на вашиот дом или канцеларија оркестарот!СИТЕ СЛИКИ СЕ НАПРАВЕНИ НАСПРОТИ ТЕМНА ПОЗАДИНА ЗА ДА СЕ ПРИКАЖЕ СЛИКАТА.ПРОИЗВОДОТ Е ВРЕЖАН ВО СТАКЛО, И Е ЈАСЕН И ТРАНСПАРЕНТЕН.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите