.

.

Појас Линеарна Вози Шини Линеарна Водич 2000mm

Појас Линеарна Вози Шини Линеарна Водич 2000mm

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

Висока прецизност линеарна водич железнички, позиционирањето повторливост е плус или минус од 0,05 мм.Висока цврстина и вкочанетост на линеарни водич за профил на телото,max должина до 4000mm.Авто-чистење на системот овозможува одржување-слободни.Анти-корозија, anodic оксидација третман на алуминиумски профил на линеарни acutator. 3 години гаранција на линеарни водич железнички. 1 парче Појас линеарна вози шини линеарна водич 2000mm, BCX40-10 модел, патување должина 1750mm.Ние може да обезбеди моторни заграда, менувачот, мотор и се вози, спојка за линеарни водич слајд железнички ако треба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите