.

.

Линеарни Шини SFU1605 Ballscrew Крстот Слајд L-300мм Линеарна Водич Фаза Actuator Електрични Лизгачки Табела C7 CNC Мелничката Гравирање

Линеарни Шини SFU1605 Ballscrew Крстот Слајд L-300мм Линеарна Водич Фаза Actuator Електрични Лизгачки Табела

DEN 2097.60

Износ
Во продавницата.

Ефективна Удар : 300мм.Водич Ширина или Дијаметар : 16mm.ПРИМЕНА : Широко се користат во производство на полупроводнички законот за опрема, печатени кола, IC собранието опрема, медицинска опрема, роботски раце, прецизност на мерење на машина и други мали линеарно движење уред.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите