.

.

Zeeda Cookie Лажичка сладолед Лажичка Средна Големина(1.97 инчи) од Нерѓосувачки Челик Cupcake Лажичка за Колачиња сладолед Cupcakes Meatballs

Zeeda Cookie Лажичка сладолед Лажичка Средна Големина(1.97 инчи) од Нерѓосувачки Челик Cupcake Лажичка за Колачиња

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА SCOOPING - Направи времето за печење забава во вашиот дом.Добиете сите семејството вклучени во некои печење забава со нашите едноставен squeezy се справи.ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - За вашата безбедност на храна, Силна, Метална Конструкција, Безбедна Храна од не ' Рѓосувачки Челик.ШИРОКО се КОРИСТИ - Може да се користи како лажичка сода, cookie лажица, диња scoopers, мерење scooper, мерење лажици, сладолед scooper.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН - се Вклопува удобно во левата или десната страна.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Предност : Сите не ' рѓосувачки челик за лесно расчистување и издржливост и се изедначи опрема работа и доволно пролет акција.Нашите печење лажичка доаѓа со челик рачки на овој модел.Некои други компании " топки имаат гума костец покривање на рачки и стегачите за некои други брендови на топки може да се фатат храна зад костец дека е многу тешко да се исчисти далеку .Мерач на нерѓосувачки челик е само доволно тешки за да се чувствуваат и да изгледаат цврсти и долготрајни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите