.

.

Американската Чекан AM3CUFG Санка Чекан, 3 lb, 14 Бакар/Fiberglass, 3.75 Висина, 1.75 Ширина, 14 Должина

Американската Чекан AM3CUFG Санка Чекан, 3 lb, 14 Бакар/Fiberglass, 3.75 Висина, 1.75 Ширина, 14 Должина

DEN 2075.52

Износ
Во продавницата.

Двојно Се Соочуваат Со Санка Чекан.Се Справи Со Дизајн Директно.Глава Материјал Бакар.Рачка Материјал Fiberglass.Бакар чекани имаат подобра заштитна способност од месинг чекани.Нашите бакар чекани може да се користи за помек челици и, исто така, даваат добар носат карактеристики и се одличен избор за повеќето не-критична обработка на апликации.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите