.

.

Американската Чекан AM1BZAG Санка Чекан, 1 lb, 12 Бронзени/Стипса, 2.5 Висина, 1.5 Ширина, 12 Должина

Американската Чекан AM1BZAG Санка Чекан, 1 lb, 12 Бронзени/Стипса, 2.5 Висина, 1.5 Ширина, 12 Должина

DEN 2121.84

Износ
Во продавницата.

Двојно Се Соочуваат Со Санка Чекан.Се Справи Со Дизајн : Безбедност Зафат.Глава Материјал : Бронзени.Рачка Материјал Алуминиум.Бронза чекани се малку помеки од нашите месинг чекани и треба да се користи во апликации кои бараат не-предизвика спроведува.Нашите бронза чекани треба да се користи за површини кои можат да го издржат marring или ќе бараат понатамошна обработка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите