.

.

Занитвам Адаптер, Електрични Практични Возбудлив Моќ Вежба Адаптер 2.4~4.8 мм за Механичко Производство за Надградба на Возило(Црна)

Занитвам Адаптер, Електрични Практични Возбудлив Моќ Вежба Адаптер 2.4~4.8 мм за Механичко Производство за

DEN 578.16

Износ
Во продавницата.

Адаптерот е погоден за користење,само поврзете и да го користите.Тоа може да се користи во повеќето видови на електрични вежба,практичен и удобен.Три-ноктот дизајн на ноктот дава повеќе сила,fastener врска и не е лесно да се залепи.Повеќе труд заштеда инсталација-saving installation,голема работна ефикасност и подолг живот.Тоа е важечки за сите сфери на животот, како што се механички производство,возило надградба и производство на вратата и прозорецот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите