.

.

CRL Полиран Хром, Пластика Наредени Огледало Монтажа Клипови, 4 Клипови По Поставување

CRL Полиран Хром, Пластика Наредени Огледало Монтажа Клипови, 4 Клипови По Поставување

DEN 261.60

Износ
Во продавницата.

Полиран Хром Финиш.CRL е Пластична Наредени Огледало Монтажа Клипови се дизајнирани за да се овозможи максимална циркулацијата на воздух зад огледалото и да се приспособат на нерамна ѕидни површини. 4 Клипови По Собата.Полиран Хром Финиш Пластична Обвивка Помага во Заштита Клипови и да се Спречи Гребење во Огледало Сет на Четири Клипови CRL е Пластична Наредени Огледало Монтажа Клипови се дизајнирани за да се овозможи максимална циркулацијата на воздух зад огледалото и да се приспособат на нерамна ѕидни површини.Горниот клипови се пролет натоварени да се прошири во текот на огледало горниот раб како огледало е инсталиран и потоа се враќа на позиција каде што огледало се одржува цврсто против ѕид.Долниот клипови поддршка тежина на огледало.Пластични лагер во внатрешноста на секој клип штити и перници огледало.Боја : Полиран Хром Минимум Цел : 1 пакет Сет на четири по пакет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите