.

.

Fujinon XF80mmF2.8 Р-LM OIS WR Леќа

Fujinon XF80mmF2.8 Р-LM OIS WR Леќа

DEN 2591.76

Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Висок решавање на моќ и убава bokeh - оптички изградба на 16 елементи во 12 групи, вклучувајќи го и оној aspherical Објективот, еден Супер ЕД Леќа, и три ЕД леќи е Усвоен.Нови AF Систем - Донесува Лебди Фокус Систем, кој го дели фокусот на леќата група во "Пред Фокус Група" и "Заден Фокус Група" и ги тера во зависност од снимањето на далечина со висока точност.Оптичка Стабилизација на Сликата - Агол се тресат и смена се тресат се потиснати со користење на жиро сензор и забрзување сензор со висока точност, со кој се постигнува 5-стоп слика стабилизација.Временски услови и прашина отпорни, -10 Degree C/14 Degree F ниска температура соработка со флуор слој.Агол на гледање е 20.1 степен.Компатибилен со XF1.4x и XF2.0x Teleconverters.Мин.бленда : F22.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите