.

.

HRSTAR Оригинални Нови ebm papst M2D068-DF Ладење Вентилатор за Серво Вретено Мотор Фан 1PH716 Серија

HRSTAR Оригинални Нови ebm papst M2D068-DF Ладење Вентилатор за Серво Вретено Мотор Фан 1PH716 Серија

DEN 8635.20

Износ
Во продавницата.

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Бренд : ebmpapst;Број на Модел : M2 D068-DF;.Тип : Axial Фан;Сечилото дијаметар : 210mm;.Номиналниот напон : 400 VAC;Моќност : 64 W ;Фрекфенција : 50/60 Hz;Заштита класа:IP44;температурата -40°C-80℃;Важи и за одобрување / стандард : CE;.Ние сме професионални Фан на снабдувачот,Сите производи се Нови оригинални вистински.Ве молиме да бидат сигурни да ги купите, За производот параметри , ве молиме проверете ги и разберете ги внимателно , ако не ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме задоволни со служат за вас.Производ параметар Тип : M2 D068-DF Номинален напон : 400 VAC Фрекфенција : 50/60 Hz Важи и за одобрување / стандард : CE Моќност : 64 W температурата -40°C-80℃ Заштита класа:IP44 Дијаметар : 210 MM Пакет : Вентилатор*1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите