.

.

Led Вентилаторот за Ладење 120mm, USB LED Транспарентен Шарени Светлина Вентилаторот за Ладење PC Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење

Led Вентилаторот за Ладење 120mm, USB LED Транспарентен Шарени Светлина Вентилаторот за Ладење PC Компјутер,

DEN 1833.60

Износ
Во продавницата.

[10000 Часа животен Век] : LED ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за ладење има 10000 часа животен век, издржливи во употреба. [Транспарентен и 4 боја Светилка] : LED ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за ладење е транспарентен, 4 боја светилки (црвена, сина, зелена, портокалова). [Брзо Spped] : брзината на Вентилаторот на led вентилаторот за ладење 120mm е 800 ± 10%ВРТЕЖИ во минута. [Спецификација] : Имајќи Тип : нафта печат лого, Бучава Референца : 25 DB ± 3 DB, Воздушниот Волумен Референца : 28 CFM, Големина : Прибл. 120 * 120 * 25 мм/ 4.7 * 4.7 * 1.0 во. [Функција] : ПРОЦЕСОРОТ ладење вентилатор led ќе кул вашиот компјутер, ПРОЦЕСОРОТ многу добро.транспарентен, 4 боја светилки (црвена, сина, зелена, портокалова).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите