.

.

Симпатична Мермер Airpods Додатоци Заштитна Тешко Силикони Случај Покрие Преносни & Shockproof Жени, Девојки Мажи со Keychain за Airpods 2/1 Полнење Случај (New-York-Град-View)

Симпатична Мермер Airpods Додатоци Заштитна Тешко Силикони Случај Покрие Преносни & Shockproof Жени, Девојки

DEN 1392.00

Износ
Во продавницата.

【Совршен Компатибилност】Овој уникатен Air Pods случај се направени од увезени висок квалитет тешко TPU материјал со уникатни отпечатоци, кои се специјално дизајнирани за Apple Air Pods 1 прашина и ѓубре не се лесно да се акумулира.Производот е издржлив и бојата не е лесно да падне.Ние нудиме 100% Задоволство Три месеци по-продажба и најдобра услуга на клиентите.Контактирате за ако имате било какви прашања.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите