.

.

Крајната Guard Близнак FlipnTray 160+ Црвена

Крајната Guard Близнак FlipnTray 160+ Црвена

DEN 1029.12

Износ
Во продавницата.

Дизајниран за 160 двокреветни ракави или 200 самохрани ракави стандардна големина картички во Крајна Guard Ракавите*.Отстранлив картичка и додатокот коцки.Независен пристап до секоја лента.Отпорни Xeno Skin материјал.Силни магнетни затворање.Премиум Xeno Skin картичка кутија со магнетни затворање и картичката и се сечат коцки за заштита и архивирање на безбедно складирање на 200 двојно-ракави картички во стандардна големина (E. G. Магија : собирање, Одг и други).* Супер висок квалитет Xeno Skin картичка кутија со магнетни затворање и картичка & се сечат коцки за заштита и архивирање на безбедно складирање до 160 двокреветни ракави картички во стандардна големина (e.г.Магијата на Собирање, Одг и други).Комбинирање на иновативни против пролизгување Xeno Skin материјал со висока класа microfibre внатрешниот материјал, ова Дек Случајот е навистина еден од еден вид.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите