.

.

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона Значка Culé Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Kindle Paperwhite 1 / 2 / 3

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона Значка Culé Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен

DEN 598.80

Износ
Во продавницата.

Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона product Handcrafted кожа construction Multiple картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитна cards Multi-view застане.Префинет стил и заштита.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Идеално за гледање филмови.Дизајниран за модерниот начин на живот.Рачно изработени од кожа изградба.Брзо да го Инсталирате.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона производ.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.Мулти-view застане.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите