.

.

Замена за полнење за Motorola NNTN4497_R двонасочна Радио Кожна футрола Holster со Фиксна Појас Јамка

Замена за полнење за Motorola NNTN4497_R двонасочна Радио Кожна футрола Holster со Фиксна Појас Јамка

DEN 400.80

Износ
Во продавницата.

Овој Случај е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема.Компатибилни Модели : Motorola : APX1000 APX3000 Радиус-CP040 CP080 CP140 CP150 CP150 LI CP160 CP170 CP180 CP200 CP200-XLS CP200 D CP200-LI CP340 CP360 CP380 CP80 EX500 EX560 EX560-XLS EX600 EX600-XLS EX600 LS HT1000 HT1000 HT1100 HT1200 HT1225 HT1250 HT1250-LS HT1250-LS-Плус HT1280 HT1500 HT1550 HT1550-XLS HT340 HT360 HT380 HT4500 HT6000 HT640 HT680 HT750 HT750 LS Waris-HT1250 Waris-HT1550 Waris-HT750. (Рамо, Рака не е вклучен).*Дизајниран за голема трајност и екстремни климатски услови.*Вклучува 12 Месеци бесплатна замена гаранција за производителите дефекти.Нашите Motorola NNTN4497_R тешко кожа за носење со 3-инчен фиксна појас јамка и Г-прстен ги исполнува строгите стандарди за квалитет и е дизајнирана за да им обезбеди години на сигурен сервис.Сосема Нов Премиум Квалитет.Интегрирани Д-прстен ви овозможува да прикачите рамо, рака за дополнителни сметководствена флексибилност.Гаранција : 12 Месеци.Премиум квалитет Motorola NNTN4497_R тешко кожа за носење, која има 3-инчен фиксна појас јамка и Г-прстен.Компатибилни Модели : Motorola : APX1000 APX3000 Радиус-CP040 CP080 CP140 CP150 CP150 LI CP160 CP170 CP180 CP200 CP200-XLS CP200 D CP200-LI CP340 CP360 CP380 CP80 EX500 EX560 EX560-XLS EX600 EX600-XLS EX600 LS HT1000 HT1000 HT1100 HT1200 HT1225 HT1250 HT1250-LS HT1250-LS-Плус HT1280 HT1500 HT1550 HT1550-XLS HT340 HT360 HT380 HT4500 HT6000 HT640 HT680 HT750 HT750 LS MOTOTRBO-XPR6000 XPR6100 XPR6300 XPR6350 XPR6380 XPR6500 XPR6550 XPR6580 XPR7000 XTS750 Radio Случај Карактеристики : *Вклучува Д-прстен за да прикачите рамо, рака.Ние исто така, обезбеди ненадмината НАС-базирани поддршка и водечка индустрија на 1 година гаранција.Оваа високо квалитетна кожа случај е произведена со највисока оценка вистинска кожа за издржливост да се справи со тешки услови на работа.Оваа носење е произведен со високо квалитетни компоненти во state-of-the-art сертифицирана фабрика за најдобрите квалитет Motorola радио случаи.Овој случај е тестиран да издржи екстремни климатски услови.Произведени со највисока оценка вистинска кожа да се заштити вашиот скапи радио.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите