.

.

Универзална Случај за 6.5-7.5 инчен Таблет, Cookk СТП Кожа Заштитна Маска со Мулти-Агол Стои Магнетни Затворање Картичка Паричникот Случај за 6.5-7.5 инчен iOS Android и Windows Табл

Универзална Случај за 6.5-7.5 инчен Таблет, Cookk СТП Кожа Заштитна Маска со Мулти-Агол Стои Магнетни Затворање

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Целосен пристап до пристаништата и копчиња на повеќето уреди, ОСВЕН за камерата порта.Џеб и картичка начин на кој може да се одржи картички и некои cush, овозможува погодност за вашиот живот, идеален ipad покритие за трговец.0, Јазиче 2 7.5 инчен паметни стп кожа таблета случај, наменета за Поттикне Пожар 7.Пакување, Вклучувајќи : 1 x Универзални Случај за 6.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите