.

.

Универзална Случај за 6.5-7.5 инчен Таблет, Cookk СТП Кожа Заштитна Маска со Мулти-Агол Стои Магнетни Затворање Картичка Паричникот Случај за 6.5-7.5 инчен iOS Android Таблет, Сј?

Универзална Случај за 6.5-7.5 инчен Таблет, Cookk СТП Кожа Заштитна Маска со Мулти-Агол Стои Магнетни Затворање

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

0 СМ-T280/T231/T235, Galaxy Tab 3 7.Универзалната СТП флип случај е опремен со 4 clasps да и се поправи и да се заштити вашиот таблет КОМПЈУТЕР од секојдневниот солза и се носат, без да влијаат на нормална употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите