.

.

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Крава Шема Питсбург Пингвини Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Apple iPad Воздух 2 (2014)

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Крава Шема Питсбург Пингвини Кожа Книга Паричникот Случај Покрие

DEN 694.80

Износ
Во продавницата.

Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Покажете ја вашата љубов за вашиот омилен NHL тим со Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Националната Хокеј Лига случаи!Без разлика која екипа ќе си навиваат за да победи на Стенли Купот, имаме што се опфатени со Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL случаи на пазарот!Дизајниран за модерниот начин на живот.Мулти-view застане.И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставите вашиот мобилен уред до вашиот склопот на агол на гледање, со своите политики аголна механизам за да се види видеа, проверете newsfeed или одат социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред.Рачно изработени од кожа изградба.Магнетни затворање систем.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Форма ги исполнува функцијата.Идеално за гледање филмови.Префинет стил и заштита.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL производ.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.Повеќе картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитни картички.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите