.

.

LVSHANG Случај за Microsoft Surface Површина Про 7/Про 6/Про 5/Pro 4 Случај 12.3 инчен, Тенок Три Пати Стојат Smart Случај,Мулти - Агли на Гледање Стојат Тешко Школка Folio Случај Таблета Сл

LVSHANG Случај за Microsoft Surface Површина Про 7/Про 6/Про 5/Pro 4 Случај 12.3 инчен, Тенок Три Пати Стојат

DEN 809.04

Износ
Во продавницата.

【Компатибилност】Само наменета за Microsoft Surface Pro 7/Про 6/Про 5/Pro 4 Случај Таблета.Answer : ___________________________ NOTE : НЕ одговара за други модели, ве молиме проверете број на модел на задната страна на вашиот таблет пред да купите.Компатибилен со таблет покрие тастатура. 【Прилагодливи Агли】Две Стенд Слотови се Обезбеди Стабилен и Здрав прилагодува според вашите потреби оптимално гледање искуство. 【360° Целосна Заштита】Ултра тенок и лесен КОМПЈУТЕР хард назад случај дизајн, Сеопфатна заштита за вашиот за Површинска Про 7/Про 6/Про 5/Pro 4 Случај.Тоа го штити вашиот таблет од гребнатини, шокови, dusts, капки или било кој друг дневен надомест на штета.Прецизни cutouts овозможува лесен пристап до сите копчиња, дозволете му на вашиот за Површинска Про 7/Про 6/Про 5/Pro 4 Случај се вклопува удобно во случајот. 【Ултра Тенок Целосен пристап до сите функции ,Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња.Таблета Case Feature : - За Microsoft Surface Pro 7/Про 6/Про 5/Pro 4 Случај Таблета Случај Покрие - PC тврд материјал, Ултра тенок и лесен тешко назад на вашиот уред голема заштита - Нудат одлична заштита од секојдневна употреба,Едноставен, но стилски - Стои Функција : Проп до вашиот таблет здрав , обезбедување на повеќето удобно агли, додека гледањето видеа или соочува време - Магнетни Затворање Дизајн : Флексибилен и да се обезбеди доволно да се одржи тоа се отвори или затвори - Совршено се вклопуваат за да леќи на камера и екран, лесен и брз пристап до сите buttons What е во Пакет : 1xdropproof Случај.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите