.

.

Caroo УВ-5R Замена Спојувалка за Каиш за Baofeng УВ-5RA УВ-5RB УВ-5RC 5RD 5RE 5RE+ двонасочна Радио Воки Токи Назад Клип,10 Парчиња

Caroo УВ-5R Замена Спојувалка за Каиш за Baofeng УВ-5RA УВ-5RB УВ-5RC 5RD 5RE 5RE+ двонасочна Радио Воки Токи

DEN 237.12

Износ
Во продавницата.

Пакетот Вклучува : 10pcs x Појас Клипови и 10 збир на Компатибилни Завртки.Замена Спојувалка за Каиш Компатибилен со BAOFENG УВ-5 R УВ-5 RA УВ-5 RB УВ-5 RC 5 RD 5 RE 5 RE+ двонасочна радио серија.Лесно да се инсталира на задната страна на батеријата за да се спречи радио од намалувањето случајно. 100% нов Висок квалитет на материјалите назад клип, сигурен и издржлив.Погодност за вас да се носат радио околу појас во џеб или дури и го стави во половината или друг орган локација што може да безбедно се задржи на радио во клипот додека комуникација.Компатибилни модели на телефони : i Phone.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите