.

.

LSENG Тактички Вест Најлон Воена Holster е Погодна за Pofung Motorola Midland БЛАГАЈНИЧКИТЕ Воки Токи двонасочна Радио Радио Торбичка Вест Половината Торба Градите Рака Фронт (Мас?

LSENG Тактички Вест Најлон Воена Holster е Погодна за Pofung Motorola Midland БЛАГАЈНИЧКИТЕ Воки Токи двонасочна

DEN 2397.60

Износ
Во продавницата.

Hands-free : Носат градите пакети на телото на различни начини, без раце и да го направите она што сакате.Алатки Асистент : Во прилог на воки-токи, тоа исто така може да се приспособат на оперативниот алатки, мобилни телефони и други предмети, и е добар придружник за спасување, работа, должност, и работилници.Одличен квалитет : Изработени од најлон, силни и издржливи.Личност Големина : Прилагодлив рамо ремени, погоден мажите и жените, погоден за две-начин радија на различни форми и големини.Антена заштита : вертикална поставеност на радио подобрува приемот и се протега антена живот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите