.

.

Замена за RAD2560 двонасочна Радио Кожна футрола Holster со Завртување Појас Јамка

Замена за RAD2560 двонасочна Радио Кожна футрола Holster со Завртување Појас Јамка

DEN 998.40

Износ
Во продавницата.

*Вклучува 3-инчен вртливата појас циклус на грбот на случајот.Оваа кожа случај е дизајниран да совршено се надополнуваат на RAD2560 двонасочна радио.Ние исто така, обезбеди ненадмината НАС-базирани поддршка и водечка индустрија на 1 година гаранција.*Вклучува Д-прстен за да прикачите рамо, рака.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите