.

.

Кожна футрола Holster за полнење за Motorola Waris MSHA двонасочна Радио

Кожна футрола Holster за полнење за Motorola Waris MSHA двонасочна Радио

DEN 2052.00

Износ
Во продавницата.

Нашите Motorola Waris MSHA тешко кожа за носење со 3-инчен вртливата појас јамка и Г-прстен ги исполнува строгите стандарди за квалитет и е дизајнирана за да им обезбеди години на сигурен сервис.Сосема Нов Премиум Квалитет.Овој Случај е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема.Ние исто така, обезбеди ненадмината НАС-базирани поддршка и водечка индустрија на 1 година гаранција.Произведени со највисока оценка вистинска кожа да се заштити вашиот скапи радио.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите