.

.

LVSHANG Таблета Случај за Samsung Galaxy Tab Со T290/ T295,Деца Трајни Shockproof Заштитна Маска, со Преклопна Рачка Стојат, Ротирачки Потпирачот,Носење на Рамо, Рака Таблета Случај Маск

LVSHANG Таблета Случај за Samsung Galaxy Tab Со T290/ T295,Деца Трајни Shockproof Заштитна Маска, со Преклопна

DEN 1122.00

Износ
Во продавницата.

Овој таблет случај е лесно да се чисти и може да се чистат, па нема потреба да се грижите за децата добивање на тоа валкани.На , не-токсични силикони ракав не само што не е shockproof/издржлив, но исто така и удобно на допир.Модринки и гребнатинки.【Модел Одговара】 Наменета исклучиво за Samsung Galaxy Tab Со T290/ T295. НЕ се компатибилни со другите модели! Ве молиме да го потврдите модел пред да го купите.360° Ротирачки Прилагодливи Рака на Рака &Precise Cutout The рака на рака може да се прилагоди на должината за да ги собере за возрасни или деца.Тоа е издржлив.】【360° Ротирачки Стојат &Convenient Pencil Носителот : 360° ротирачки застане е свитлива и тешки доволно да држач за вашиот i Pad нагоре, секогаш овозможувајќи ви да имате повеќе hands-free видео-гледање или пишување агли за секоја ситуација, без разлика дали сте на авионот, на каучот или дури и во кревет. 【Изградена-во 360 Rotatable Потпирачот&360-степен ротирачки преносни прстен 】360-степен ротирачки ротирачки заграда може да поддржуваат 3 агли (вертикална, хоризонтална, средината), многу погоден за гледање видеа, средби и патувања.Тоа може да биде прикачена на секое две дупки во PC покритие да го носат вашиот уред вертикално или хоризонтално како гласник торба, дури и би можеле да се откажам зад главата остатокот на столче или каде сакате.Овој Таблет Случај е Направен од три-слој хибрид не се лизга силикони, која е многу погодна за деца и возрасни.Тоа може да се обезбеди целосна тело за заштита на таблета.Тоа може да даде три слоеви на сеопфатна заштита на предната и задната страна за да се спречи паѓање. 【Прецизно Сечење】 : Прецизни отвори на заштитник случај да се овозможи пристап до сите контроли и карактеристики на таблет, порт приклучоци блокови прашина и остатоци од пристаништата која се издолжува век на уредот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите